Magiškos paslaugos ir mago Amanaro pagalbajuodoji magija ir meilės burtai

Mano vardas Andrejus Anatoljevičius Balabanas, bet magijos pasaulyje esu žinomas kaip Amanaras. Gimiau 1979 m. sausio 18 d. vaizdingame Odesos mieste, Ukrainoje. 2024 m. balandžio mėn. esu dviejų reikšmingų knygų serijų „Juodosios magijos akademija“ ir „Praktinė ezoterinė psichologija“ autorė. Mano išskirtinis indėlis – dalyvavimas šeštajame ukrainietiškos „Ekstrasensų mūšis: Juodieji prieš Baltuosius“ sezone, kuris įvyko 2010 m. Profesionaliai tobulėjau praktinės ir klinikinės psichologijos srityse (turiu magistro laipsnį). ), taip pat psichoterapija, nepamirštant juodosios magijos, kur privačią praktiką vykdau daugiau nei 25 metus.

Mano pirmąją knygų seriją „Juodosios magijos akademija“ sudaro kūriniai, pradedant „Aukščiausiąja apeigine juodąja magija“, sudaryta iš dviejų dalių nuo 2002 m., po to seka „22 raganavimo pamokos“ nuo 2010 m. ir baigiant „Raganavimo žinynu“. ir „Burtininkai sukurti, o ne gimę“ 2019 m. Visi išleisti rusų kalba, o „Praktinis aukštosios magijos kursas“ išverstas į 25 kalbas ir parduodamas pavadinimu „Juodoji magija“. Mano antrojoje serijoje „Praktinė ezoterinė psichologija“ yra penkios knygos, tarp jų „Express diagnostika prakeikimams, meilės burtams ir turtui“, „Magiškų sugebėjimų testas“, „77 kreipimaisi į aukštesnįjį aš“, „Santykiai ir jų perspektyvos“. : Dialogas su pasąmone“ ir „Gydymas magijos galia“. Šiuo metu dirbu prie trijų naujų leidinių: „Mano burtininko profesija“, „Karmos diagnostika“ ir „Nekromantinė psichoterapija“.

Jei jums reikia pagalbos praktinės magijos srityje, drąsiai kreipkitės. Esu pasiruošęs pasiūlyti konsultaciją ir įvertinti, kaip galėčiau jums padėti. Mano darbas nėra ribojamas geografijos, religinių įsitikinimų ar seksualinės orientacijos. Už paslaugas nuo 500 eurų ir daugiau galite tikėtis viso išankstinio apmokėjimo, priklausomai nuo darbų terminų ir sudėtingumo. Konsultacijos apima problemos aptarimą el. paštu arba tekstiniais pranešimais, kuriuose turėtumėte aprašyti norimą rezultatą.

Svarbu suprasti, kad mano konsultacijos neapima asmeninių santykių, ateities įvykių ar prakeikimo diagnostikos be išankstinio 100 eurų sumokėjimo.

Siekiu magišku darbu padėti savo klientams pasiekti norimų rezultatų. Mano privati ​​praktika gali pasigirti daugybe naujoviškų metodų, kurie leidžia be klaidų ir greitai įvykdyti užsakymus. Sąžiningumas ir sąžiningumas savo klientų atžvilgiu yra pagrindiniai mano principai, leidžiantys užmegzti partnerystę su daugeliu iš jų ir pritraukti naujų klientų per rekomendacijas.

Kiekvienas, nusprendęs pasinaudoti mano paslaugomis, automatiškai gauna magišką apsaugą dovanų. Nepraleiskite progos nedelsiant kreiptis pagalbos dėl savo magiškų poreikių.

Norėdami susisiekti su manimi, rašykite el. paštu [email protected] arba telefonu +37257323296 (WhatsApp, Viber, Telegram). Rašyk man savo gimtąja kalba. Svarbu nedelsiant atsiųsti nuotraukas ir visų, susijusių su jūsų problema, vardus ir pavardes, taip pat nurodyti norimą rezultatą. Jūsų prašymas bus nagrinėjamas visiškai konfidencialiai.
Apsilankykite mano oficialioje svetainėje anglų kalba: lovespell.eu